Age of Empires 3 Full Tek Link İndir – PC

age of empires 3 logo

 Age of Empires 3 Full İndir , Age of Empires , gerçek zamanlı strateji deyince ilk akla gelen seridir belki de.İlk oyunundan itibaren farklı çağları ele alan seri , Age of Empires 3‘te de yeni ve yakın çağ zaman dilimini ele alıyor.İngiltere , Fransa , Portekiz , Rusya , İspanya ve Osmanlı gibi nice ülkeyi seçebildiğiniz oyunda Age of Empires keyfini birde üst düzey grafikler ile çıkaracaksınız.

Oyunun oynanışına gelelim , Age of Empires 3‘te diğer Age of Empires oyunlarında olmayan bir özellik var , City Level özelliği.Bu özellik ile her oynadığınız oyunda puan kazanıyor ve kazandığınız puanlarla askeriye , üretim vs. güçlendiriyorsunuz.Diğer bir yenilik ise bu sefer altın ve et kaynaklarının bitmemesi.Eskiden odun bittiğinde et biterdi , altını ise marketler arası ticaretten sağlamak zorundaydınız şimdi ise pamuk üreterek sınırsız altın , tarla üreterek de sınırsız et kazanabiliyorsunuz.Odunu ise fabrika yoluyla rahatlıkla sınırsız çıkartabilirsiniz.Evet , birde oyunumuzda fabrika var ona da değinelim , fabrika ile de et , odun , altın veya ağır toplar yapabiliyorsunuz.

Her ülkenin kendisine göre özel askerleri ve değişik özellikleri olduğundan bir ülke belirleyip o ülkenin özelliklerine göre bir strateji belirlemeniz gerekli.Mesela Osmanlı , bedava işçi çıkarabiliyor.Bu özellik ile kaynak üretiminiz tavan yapabilir.Fransa’nın ise çok özel silahları var , onlar ile de rahatlıkla oyunu domine edebilirsiniz.Yani kısacası , ülkenizi ve stratejinizi iyi belirleyin.

Oyunun grafikleri gerçekten güzel , Age of Empires‘i seviyorsanız bu oyunu da zaten seveceğiniz kanaatindeyim.Arkadaşlarınızla oynamaktan daha da büyük keyif alabilirsiniz , oyunun multiplayeri çok akıcı.Her neyse , çokta uzatmayayım.Oyunu full tek link olarak paylaşıyorum , aşağıdan indirebilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri 

İşletim : Windows Xp + Windows Vista + Windows 7 ve ilerisi.

İşlemci : 1.4 GHZ orta ayar bir işlemci.

Ram : 128 MB ram belleği.

Ekran Kartı : 64 MB bir ekran kartı.

Boş Alan : 2 GB boş alan.

 DirectX 9.0 desteği.

  Oyunu aşağıdan dilerseniz torrent , dilerseniz normal bir şekilde full ve tek link olarak indirebilirsiniz.

Age of Empires 3 Full İndir – Tek Link

Age of Empires 3 Torrent İndir

Oyun Görüntüleri

age of empires 3 oyun görüntüsü

ageofempires3-asian

İlgili Aramalar  

Age of Empires 3 Full İndir , Age of Empires 3 Full Tek Link İndir , Age of Empires 3 Sorunsuz İndir , Age of Empires 3 Torrent İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir