Age of Empires 3 Rusya Taktikleri

 age of empires 3 russia

 Age of Empires 3 Rusya Taktikleri , Age of Empires 3‘de ki en güçlü ülkelerden biride Rusya‘dır.Diğer ülkelere nazaran daha ucuza daha çok asker basma imkanı vardır ve böylece diğer ülkelere sık sık baydırıcı saldırılar yapabilmektedir.Peki Rusya‘nın özelliklerini , bonuslarını nasıl etkili bir biçimde kullanabiliriz?Bu yazımda bunu anlatacağım.

Rusyayı seçtiğinizde , oyunun ilk başlarında direk ete yönelmelisiniz ve işçi basmalısınız.Ardından olabildiğine hızlıca 2.çağa geçmeli ve barrack kurmalısınız.Barrackı kurduktan sonra hemen 20 30 asker ( mümkünse piyade ) basıp düşmanınızın işçilerini hedef alarak gelişmesini yavaşlatmalısınız.Ve ekonominiz bir düzene oturduğunda , ardı arkası gelmeyen saldırılarla düşmanı epey yormalısınız.Fort dikecekseniz , bu merkezinize yakın olsun.Çünkü çok saldırı yapacaksınız ve şehriniz boş kalacak , saldırıya açık durumda kalacak.Bu gibi durumlarda fort düşmanı biraz yavaşlatabilir ve destek için zamanınız olur.

Eğer düşmanı savaş alanında piyadelerle yenemiyorsanız yapmanız gereken Oprichnik basmak.Oprichnikler gerçekten çok hızlı ve güçlü atlı birliklerdir.Özellikle işçi ve binalara karşı iyidirler ve bundan ötürü düşmana ağır zayiat verebilmektedirler.40 50 kadar Oprichnik ile bir ülkeyi haritadan silebilirsiniz.Tabi birazda Tartar Cavalary iyi olabilir , az da Hussar.

Rusların grenadierleri de fena değildir , piyadelerle grenadierleri karıştırırsanız topçu kullanmanıza gerek kalmadan binaları yıkabilirsiniz.

Bu taktikleri kendimde uyguluyorum ve özellikle takım maçlarında çok iyi başarı sağlıyorum.İyi eğlenceler , iyi şanslar.

İlgili Aramalar : Age of Empires 3 Rusya Taktik , Age of Empires 3 Rusya Taktikleri , Age of Empires 3 Rusya Nasıl Oynanır , Age of Empires 3 Rusya

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir