Android Oyunları Bilgisayar Üzerinde Çalıştırma Programı İndir

Android - Windows

Android Oyunları Bilgisayarda Açma , Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için kullanabileceğimiz bir dolu program var.Ben bunlardan en işlevselini , Bluestacks‘ı sizlere tanıtacağım.Bluestacks , android oyun , program , bilimum dosyayı açmak için kullanabileceğiniz , android arayüzüne sahip bir program.Bu programla beraber bilgisayarınızın içinde hem ana işletim sistemi , hemde android işletim sistemi barınacak.Bir yandan Clash of Clans oynarken diğer yandan da CoD atabileceksiniz yani.

Program bedava , hiçbir ücret ödemeniz gerekmiyor , sadece sponsor programları yüklemeniz yeterli , onu da Bluestacks kendisi otomatik yapıyor.Bununla uğraşmak istemiyorsanız , aylık 2 dolar gibi bir ücret ile de programı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Programı kurduğunuz anda bilgisayarınıza android dosyalarının barınacağı bir klasörde iniyor , o klasörü de dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Bluestacks‘ın androidinin hızı da oldukça iyi.Oyunlarda kasma , donmaya şahit olmadım.Hatta bu program üzerinden Asphalt bile oynadım ama zerre donmadı.O konuda da içiniz rahat olsun.

Programı aşağıdan indirebilirsiniz.Kurulum için ise exe dosyasını çalıştırmanız yeterli olacaktır.

Android Oyunları Bilgisayarda Çalıştırma Programı BlueStacks İndir

BlueStacks Ekran Görüntüsü

 

İlgili Aramalar : Android Oyunları Bilgisayarda Çalıştırma , Android Oyunları Bilgisayarda Açma Programı İndir , Android Oyunları Windows’da Açma Programı

“Android Oyunları Bilgisayar Üzerinde Çalıştırma Programı İndir” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir