Android Telefondaki İnterneti Bilgisayarda Kullanma

 

Android_robot.svg

Bu yazımda Android telefonlardaki internetimizi bilgisayarımızda kullanmayı anlatacağım.Telefonlarımızdaki interneti kablolu ve kablosuz bir şekilde nasıl kullanacağımızıda ayrıca anlatmış olacağım.

İlk olarak telefonumuzdaki interneti kablolu bir şekilde nasıl bilgisayarda kullanacağımızı anlatayım.İlk olarak ayarlar kısmına giriyoruz.Daha sonra doğrudan bağlantı ve taşınabilir erişim hattına tıklıyoruz.En sonda telefonuzumu USB bağlantısı ile bilgisayarımıza bağlayarak internete giriyoruz.

Şimdide kablosuz olarak nasıl yapacağımızı anlatayım.İlk başta ayarlar kısmına giriyoruz.Oradan da doğrudan bağlantı ve taşınabilir erişim hattına tıklıyoruz.Ve şimdide taşınabilir erişim hattı oluşturuyoruz.Ve bilgisayarımızdanda oluşturduğumuz hatta giriyor ve kablosuz bir şekilde telefonumuzdaki interneti kullanıyoruz.

İşte bu kadar.Bu iki yöntemle dilerseniz kablolu , dilerseniz kablosuz olarak telefonunuzda ki interneti bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.

İlgili Aramalar : Telefon İnternetini Bilgisayarda Kullanma , Telefon İnterneti Bilgisayarda Nasıl Kullanılır , Telefonda ki İnterneti Bilgisayara Aktarma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir