Boom Beach Hileli Apk İndir – Sınırsız Elmas Hilesi

boombeach

Boom Beach Full v19.60 Hile Mod Apk İndir

Boom Beach android telefonlarınıza ve tabletlerinize uygun tamamen zekaya ve stratejiye dayalı savaş içerikli bir oyundur.  Oyun Supercell adlı bir yapımcı tarafından tasarlanmıştır. Clash Of Clans tarzı olan oyunda ülkenizi kurarak pek çok adayı fethedebilir, diğer oyuncularla savaşarak onlardan ganimet elde edebilirsiniz. Android markette şuan 50 milyon indirmeye ulaşmıştır. Son güncelleme ile birlikte yeni birlik El Bombacısı eklendi. Yeni istila yerlerini öğrenmek için Radar eklendi. Son olarak bazı iyileştirmeler ve düzeltmeler yapıldı.

Özellikler:

Oyun Adı: Boom Beach

Yapımcı: Supercell

Kategori: Strateji Oyunları

Android +4.0.3 Sürümleri Destekler.

Kurulum:

 Sınırsız Elma Hilesi için indireceğiniz dosya içindeki boombeachelmashilesi.dll dosyasını android cihazınızın Sdcard/Android/OBB bölümüne atıyoruz. Sonra telefonunuza yeniden başlatarak hileyi aktif etmiş oluyorsunuz. Hilenin çalıştığından emin değilim bazı kişiler çalıştığını söylüyor, denemekten zarar gelmez, İyi Oyunlar.

WryaRE

İndirme Linkleri:

Boom Beach Hileli Apk Tıkla İndir (Alternatif Link)

İlgili Aramalar: Boom Beach hile hack indir, Boom Beach hileli apk indir, Boom Beach hile mod apk indir, Boom Beach Türkçe hile indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir