Brothers İn Arms 3 Full v1.2.1b Hile Mod Apk+Data İndir

Brothers İn Arms 3 Full Apk Data İndir

Brothers İn Arms 3 Full v1.2.1b Hİleli Apk+Data İndir

Gameloft firması tarafından tasarlanmış Brothers İn Arms 3, eğlenceli bir fps savaş oyunudur. Oyunda 2.Dünya Savaşı konu edilmiş. 2. Dünya Savaşından kalma silahlar, mekanlar geri dönüyor. Android markete yeni düşmüş bu oyun, şimdiden 5 milyon indirmeye ulaşmıştır. 3D Kaliteli grafikleriyle tam anlamıyla Fps savaş oyunları sevenler için çok ideal bir oyundur. İndireceğiniz dosya sınırsız para, alışveriş hilesi içermektedir, eğer paranızı 0 gösteriyorsa size alışverişinizi yapın ücretsiz olarak alabileceksiniz. İyi Eğlenceler.

v1.2.1b Güncellemesi Hakkında: Yepyeni bölümler ve yepyeni haritalar eklendi. Kuzey Afrika haritasında yeni bölümler ve yeni düşmanlar sizleri bekliyor. 2 yeni kardeş eklendi, ve bunların her biri 2 farklı yeteneğe sahip. Yeni düşmanlar eklendi (korkunç lav silahlı ve makineli tüfekli fırtına birlikleri). Kalın zırhları delme gücüne sahip yeni tanksavar tüfekleri eklendi.

İndirme Linkleri:

Brothers İn Arms 3 Full v1.2.1b Hileli Tıkla İndir (Alternatif Link)

—Yeni Sürüm—

Brothers İn Arms 3 Full v1.2.0p Hileli İndir

Brothers İn Arms 3 Full v1.1.0k Hileli İndir

—Eski Sürüm—

Brothers İn Arms 3 Full Apk Data İndir

İlgili Aramalar: Brothers İn Arms 3 sınırsız para hilesi indir, Brothers İn Arms 3  full apk indir, Brothers İn Arms 3  alışveriş hilesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir