Call of Duty 2 Full Tek Link İndir – PC

Call of Duty 2 Logo

Call of Duty 2 Full İndir , Call of Duty serisini troyuncu olarak girmeye devam ediyoruz.Serinin en iddialı çıkartılmış oyunlarından biri olan Call of Duty 2 , şuan gözlemlerime göre yine serinin en popüler oyunu olma özelliğine sahip.Özellikle hafifliği ve ona nazaran sunduğu üstün grafikleri ile orta ayar bilgisayarlarda çok tercih edilen bir oyun.Call of Duty 2‘nin neden bu kadar çok tutulduğunu , popüler olduğuna gelelim ve oyunumuzun incelemesine başlayalım.Sizlerin de oyunu indirmeden önce aklınızda bir görüntüsü oluşsun oyunumuzun.

Call of Duty 2 , 2005 yılında piyasaya sürülmüştü.Bundan ötürü grafiğin yine 2005 yılında çıkmış başka bir oyun ile eş değer olabileceğini veya az daha iyi olabileceğini söylemem yanlış olmaz.Serinin ilk oyunu 2003’de çok iddialı bir şekilde yayınlanmıştı ya , bu oyun ondanda iddialı bir şekilde yayınlandı.Kısaca oyunumuzun konusu , 2.Dünya Savaşı’nı ele alıyor.Birçok ülke ve ülkelerin özel silahları yer alıyor.Oyunda ki Allies yani ittifak kuvvetleri olarak bizim amacımız , müttefik yani Axis kuvvetlerini mağlup etmek.Yine oyunun değişik yerlerinde görevlere giderek savaşıyoruz.

Gelelim oyunun çok oyunculu kısmına.Gerçekten Call of Duty 2 , harika bir çok oyunculu deneyimi sunuyor.Hızlı , seri ve akıcı bir şekilde çok oyunculu deneyimi yaşayabiliyorsunuz oyunda.COD 2 özellikle çok oyunculu kısmında yani multiplayerinde benden tam puan aldı.

Grafikleri orta ayar , sistem gereksinimleri yine orta ayar oyunumuzun.Pekte iyi olmayan bir bilgisayar ile sorunsuzca oynayabilirsiniz.Bu da oyunun çok popüler olma sebeplerinden biri , yine belirtelim.

Yazdıklarımı özetlersem , oyun güzel , konusu 2.Dünya Savaşı , özellikle multiplayer kısmı çok akıcı , grafikleri orta ayar , sisteminizi zorlayacağını düşünmüyor ve iyi oyunlar diliyorum.Full ve tek link olarak paylaşıyorum.

 Sistem Gereksinimleri 

İşletim : Windows 2000 + Windows Xp + Windows 7 + Windows 8 ve daha ilerisi Windows işletim sistemleri

İşlemci : Orta ayar 1.4 GHZ işlemci

Ram : 1 GB ram belleği.

Boş Alan : 5 GB boş alan.

Ekran Kartı : 512 MB ekran kartı.

 Direct X 9 desteği.

 Oyunu aşağıdan dilerseniz normal , dilerseniz torrent olarak indirebilirsiniz.Dilerseniz sitemizden diğer Call of Duty oyunlarını da bulabilirsiniz.

Call of Duty 2 Full Tek Link İndir

Call of Duty 2 Torrent İndir

Oyun Görüntüleri 

call of duty 2 oyun görüntüleri

call of duty 2 oyun görüntüsü 2

call of duty 2 oyun görüntüsü 3

İlgili Aramalar

Call of Duty 2 Full İndir , Call of Duty 2 Full Tek Link İndir , Call of Duty 2 PC İndir , Call of Duty 2 Sorunsuz İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir