Champ Man Transfer Nasıl Yapılır

champ-man-15-app-store-logo-300x300

Champ Man Transfer Yapma , Champ Man‘da her sezon sonunda size belli bir bütçe verilir.Bu bütçe ile oyuncu alabilir , transfer yapabilirsiniz.Sezon sonunda size verilecek bütçeyi artırmak için , bazı yükseltmeler almalı ve oyuncu ücretlerini düşerebildiğiniz kadar düşürmelisiniz.

Transfer yapmak için , transfer sezonunda oyuncu arama menüsüyle dilediğiniz özelliklerde ki oyuncuları aramalı ve değerlerinin 1 , 2 milyon üzeri fiyatları vererek takımlarına teklif sunmalısınız.Ardından takımdan onay gelirse oyuncu ücretini ayarlamalısınız.Mevcut ücretinin 5 k üzeri bir fiyata oyuncuyu alabilirsiniz.

Genç oyuncular almanızı tavsiye ederim.Genç oyuncular , her sezon yeteneklerini artırırlar.Böylece değerleri de her sezon artar.30 yaşından sonra yavaş yavaş değerleri düşmeye başlar ama sizde o arada satarsınız , bir kaybınız olmaz.

İlgili Aramalar : Champ Man Transfer , Champ Man Transfer Yapma , Champ Man Transfer Nasıl Yapılır , Champ Man Taktikleri

“Champ Man Transfer Nasıl Yapılır” için 5 yorum

    1. Merhabalar.Champ man 14’de CM ile , 15’de para ile transfer bütçenizi yükseltebilirsiniz.Böylece her sezon sonu daha çok para aktarılır size.Yine oyuncu maaşlarını kısarak gelen parayı da artırabilirsiniz.

  1. Merhaba Ben Kayserispor İle Oynuyorum 3 Sezonu Bitirdim Ama Bir Türlü Transfer Yapamıyorum. Transfer Teklifi Yaptığım Bütün Oyuncularda Yönetim Bu Oyuncu Transferi Takım İçin Uygun Olmayabilir Tarzında Yazı İle Gerçekleşmiyor. Oyun Süper Ama Transfer Yapma Sorunu Düzeltemedim. Yardımcı Olabilirmisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir