Civilization 4 Full Tek Link İndir – PC

Civ 4 Logo

 Civilization 4 Full İndir , sitemizde Civilization serisinin hemen hemen tüm oyunlarını paylaşmıştık.Bugün bir tanesinin eksik olduğunu farkettim , Civilization 4.Civilization 4 bu seri için dönüm noktası olan bir oyun niteliği taşımakta.Grafiklerin 2 boyuttan 3 boyuta çıkarılması ve kültür , world congresi gibi birçok özelliğin seriye gelmesi bu oyunda olmuştur.

Eğer Civilization‘a ilk kez bu oyun ile başlayacaksanız , kısaca senaryo hakkında sizi bilgilendireyim.M.Ö 4000 yılında bir medeniyet kuruyorsunuz.Bu medeniyeti geliştirmeye çalışıyorsunuz.Tabi dünyada ki tek medeniyet siz değilsiniz , birçok medeniyet daha var ve onlarla da bir rekabet içindesiniz.Amaç onları saf dışı bırakmak ve gücü elinizde bulundurmak.Kısaca oyunun konusu bu.Ayrıca seriye başlamak için oldukça iyi bir tercih olacaktır Civilization 4 , tavsiye de ederim.

Civilization 4‘ün grafiklerini şöyle özetleyeyim , 2005 – 2007 yılları arasında çıkmış olan diğer strateji oyunları gibi bir grafiği var.Yani stratejiyi seviyorsanız ve birazda olsa iyi grafikleri olsun diye düşünüyorsanız sizi yarı yolda bırakacak bir oyun değil.Ama grafikleri gerçekten önemsiyorsanız Civilization 5’e bakmanızı tavsiye ederim , sitemizde bulabilirsiniz.

Oynanış olarak en yakın oyun Civilization 3’tür bana göre.Zaten oyunu açtığınız an farkedeceksiniz bunu.Civilization 3’ü de sitemizde bulabilirsiniz , dilerseniz bu oyuna başlamadan önce onu da bir deneyin.

Lafı fazla uzatmadan sizi oyunla baş başa bırakayım.İyi eğlenceler.

Sistem Gereksinimleri 

Ram : 512 MB ram belleği.

İşletim Sistemi : Windows Xp + Windows Vista + Windows 7 + Windows 8

Ekran Kartı : 128 MB orta halli bir ekran kartı.

İşlemci : 1.8 GHZ orta halli bir işlemci.

Boş Alan : 2 GB boş alan.

 Oyunu aşağıdan normal veya torrent olarak indirebilirsiniz.

Civilization 4 Full Tek Link İndir 

Civilization 4 Torrent İndir 

Oyun Görüntüleri

civilization 4 screenshot

civilization 4 screenshot2

İlgili Aramalar : Civilization 4 Full İndir , Civilization 4 Torrent İndir , Civilization 4 PC İndir , Civilization 4 Sistem Gereksinimleri

“Civilization 4 Full Tek Link İndir – PC” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir