Clash Of Clans 6.322.9 Türkçe Apk İndir

clashofclans-

Clash Of Clans v6.322.9 Türkçe Android Apk İndir

Clash of Clans, Helsinki merkezli SuperCell adlı oyun şirketi tarafından üretilmiş olan oyun , gerçek zamanlı bir strateji oyunudur.Oyunda ki temel amaç , başka köylere saldırmak ve yine başka köylerden gelecek olan saldırılara karşı köyümüzü güçlendirmek.Oyunun ilerleyen safhalarında , gücünüze denk bir klana girebilir , dostlarınızla beraber diğer klanlara karşı savaşabilirsiniz.Ayrıca bulunduğunuz klana asker bağışlayabilir veya asker alabilirsiniz.

Oyunda ki en önemli şey , şüphesiz ki taş.Taşlarla inşaatçı kulesi kurabilir , bu sayede aynı anda birçok yeri inşa edip yükseltebilirsiniz.Ya da inşaatlarınızı hızlandırabilir , ki bu pek tavsiye edilmez ama , birden bitirebilirsiniz.

Oyun Android Markette 500 milyon indirme ile popüler oyunlar arasına girmeyi başarmıştır, Son güncelleme ile birlikte Cadılar Bayramı kaldırılmış ve Google Play Oyunlarında oturum açma ve başarı ilerlemelerinin güncellenmesi sorunu düzeltilmiştir.

Clash-Of-Clans-Hack

clayton-clash-of-clans

İndirme Linkleri:

Clash Of Clans Türkçe Full Apk Tıkla İndir (Alternatif Link)

NOT: Link Hile İçermez.

İlgili Aramalar: Clash Of Clans hileli apk indir, Clash Of Clans sınırsız taş hilesi indir, Clash Of Clans sınırsız elmas hilesi indir, Clash Of Clans Türkçe apk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir