Clash Of Clans 9.434.3 Sınırsız Altın, Elmas Ve İksir Hilesi İndir

clashofclans-

Clash Of Clans v9.434.3 Hile Mod Android Apk İndir

Clash of Clans, Helsinki merkezli SuperCell adlı oyun şirketi tarafından üretilmiş olan oyun , gerçek zamanlı bir strateji oyunudur.Oyunda ki temel amaç , başka köylere saldırmak ve yine başka köylerden gelecek olan saldırılara karşı köyümüzü güçlendirmek.Oyunun ilerleyen safhalarında , gücünüze denk bir klana girebilir , dostlarınızla beraber diğer klanlara karşı savaşabilirsiniz.Ayrıca bulunduğunuz klana asker bağışlayabilir veya asker alabilirsiniz.

Oyunda ki en önemli şey , şüphesiz ki taş.Taşlarla inşaatçı kulesi kurabilir , bu sayede aynı anda birçok yeri inşa edip yükseltebilirsiniz.Ya da inşaatlarınızı hızlandırabilir , ki bu pek tavsiye edilmez ama , birden bitirebilirsiniz.

Şimdi Biraz hileden bahsedelim. Arkadaşlar yeni sürüm ile birlikte oyuna girerek ”Sunucuya bağlamıyor, lütfen internetinizi kontrol edin” hatası giderildi. Oyun kurulu ise onun üzerine vereceğimiz APK’yi direk kurabilirsiniz, sorun oluşmaz. Son olarak ise köyünüzü kaydetmek çin chat bölümüne /savegame yazmanız yeterli. Root gerektirmez.

Clash-Of-Clans-Hack

clayton-clash-of-clans

İndirme Linkleri

Clash Of Clans Hileli Private Server Apk İndir

İlgili Aramalar: Clash Of Clans hileli apk indir, Clash Of Clans sınırsız taş hilesi indir, Clash Of Clans sınırsız elmas hilesi indir, Clash Of Clans Türkçe apk

“Clash Of Clans 9.434.3 Sınırsız Altın, Elmas Ve İksir Hilesi İndir” için 8 yorum

  1. kardes maalesef yükledi oyun baslarken direk yeni sürümü ciktigini söylüyor yani dolayisiyla oyunda acilmiyor.. ki zaten coc u etkilemez burdaki yaptiklariniz sadece bu oyunda kalir..

  2. Allah sizi napmasın güncelleme istiyor ama oyunu açmıyor biraz insan olsanız böle şeyler yapmassınız hakkımıza giriyorsunuz resmen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir