Crack Nasıl Yapılır – Detaylı Anlatım

Crack Nasıl Atılır , genelde full oyun indirdiğiniz zaman CD-Rom hatası alırsınız.Bu hataları gidermek için ise crack dosyalarını kullanırız.Yani oyunu full indirseniz bile , oyuna girebilmek için crack atmanız gerekir.Crack atmak ise oldukça basit bir iştir.

Crack atmak için yapmanız gereken indirdiğiniz crack dosyalarını hangi oyuna atacaksanız mesela ABC oyununu cracklayacaksanız ABC oyununun klasörünü açıp indirdiğiniz crack dosyalarını o klasöre atıp kopyala ve değiştir yapmaktır.Ardından oyuna CD-Rom hatası almadan girebilirsiniz.Eğer tam olarak pekiştiremediyseniz aşağıda ki resimleri aynen izleyerek ve uygulayarak crack atabilirsiniz.

İlk olarak dosya konumunu aç diyoruz.Ve böylece oyunun klasörüne giriyoruz.

crack atma 3

Bunu yaptıktan sonra indirdiğimiz crack dosyasını gördüğünüz gibi açıyoruz.

torrent-dosya-yükleme-crack-atma

Gördüğünüz bu oyun kısayolumuz bizim crack dosyamız.

torrent-dosya-yükleme-crack-atma-2

Yukarıda gördüğünüz crack dosyamızı kopyalayıp yine ilk resimde göreceğiniz gibi oyunumuzun dosya konumunu , klasörünü açtıktan sonra yapıştır diyoruz.Ardından da çıkan seçeneklerden kopyala & değiştiri seçiyoruz.

crack atma 4

 İşte bu kadar basit crack atmak.Crack dosyamızı indiriyoruz , oyunun klasörünü açıp kopyala ve değiştir diyoruz.Umarım açıklayıcı bir anlatım olmuştur.

 Her oyun için crack atmanız gerekmez.Bazı oyunlar CD-Rom hatası verir , bu tarz oyunları açabilmek için oyunu cracklamamız gerekir.

İlgili Aramalar : Crack Nasıl Yüklenir , Crack Nasıl Atılır , Crack Dosyası Yükleme , CD-Rom Hatası Giderme , Crack Atma Resimli Anlatım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir