Dead Trigger 2 Full 0.09.0 Hile Mod Apk+Data İndir

Dead Trigger 2 Full v0.09.0 Hile Mod Apk + Data İndir

Dead Trigger 2 Full v0.09.0 Hile Mod Apk + Data İndir

Dead Trigger 2 Mod Apk, android cihazlarınıza uygun eğlenceli bir savaş oyunudur. Oyunda zombilerle savaşarak görevleri tamamlamaya çalışıyoruz. Bölümleri geçtikçe oyunlar daha da zorlaşacak ve daha sağlam ekipmanlara ihtiyaç duymaya başlayacaksınız. Sağlam ekipmanları bölümlerden kazandığınız paralar ile alabilirsiniz. Fakat ben böyle uğraşmak istemiyorum benim direk her şeyim olsun istiyorsanız  indireceğiniz dosya sınırsız mermi ve para hilesi içermektedir. Böylece çok uğraşmadan bölümleri rahatlıkla geçebilir ve hedefinize ulaşabilirsiniz.

Kurulum: İndireceğini dosyanın içindeki APK’yı android cihazınıza kurunuz. Sonra com.madfingergames.deadtrigger2 adlı dosyayı Sdcard/Android/Obb içine kopyalayınız. 

Kuramayanlar varsa yoruma yazarlarsa yardımcı olmaya çalışırız.

Dead Trigger 2 Full v0.09.0 Hile Mod Apk + Data İndir

İndirme Linkleri:

Dead Trigger 2 Full 0.09.0 Hile Mod Tıkla İndir (Alternatif Link) <<<

Dead Trigger 2 Full 0.09.0 Hile Mod Tıkla İndir (Alternatif Link 2) <<<

İlgili Aramalar: Dead Trigger 2 sınırsız para ve cephane hilesi indir, Dead Trigger 2 hile mod apk indir, Dead Trigger 2 hızlı apk indir,

“Dead Trigger 2 Full 0.09.0 Hile Mod Apk+Data İndir” için 3 yorum

    1. Hatadan dolayı özür dileriz, bizler hileleri denemediğimiz’den hangisinin yanlış hangisinin doğru olduğunu bilemiyoruz, eğer güncel link gelirse ekleriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir