En Güzel 3 Eski Oyunu İndir – PC

En Güzel Eski Oyunlar

 En Güzel Eski Oyunları İndir , İngilizceye Old Games diye çevirdiğimiz eski oyunlar çocukluğumuzun önemli anılarını , hatıralarını oluştururlar.Kendim , bu oyunları yeniden oynadığım her dakikada bile ayrı birer tat alabiliyorum.Bu yazımı da sizlere en beğendiğim 3 eski oyunu paylaşmak adına yazıyorum , işte o en güzel 3 eski oyun.

Süper Mario Forever

Mario-Forever

 Mario’yu kim bilmez?Ülkesi Kral Koopa tarafından işgal edilen İtalyan tesisatçımız , eline İngiliz anahtarlarını alıp ülkemizin prensesini kurtarmaya yola koyulur.Ona engel olmak adına kaplumbağalar , tilkiler seferber olur.Bakalım Mario prensesi kurtarabilecek mi?

 Hemen hemen hepimizin bildiği bir oyun olan Mario , şuan kendi bilgisayarımda da yüklü.Boş zamanlarımda oynuyorum , sıkılmadan zevkle oynuyorum.Kafa dağıtmak için birebir olan bu oyunu sizlere de tavsiye ediyorum.

Süper Mario Forever Full İndir

F22 Raptor

f22 - raptor oyunu

 Uçağınıza atlayın ve Birleşik Devletler adına yola koyulun!F22 Raptor oyunumuz , çocukluğumun ilk oyunlarından biriydi Mario ile beraber.Oyunun pek bir konusu olmasa da , sıkılmadan saatlerce oynayabildiğimi hatırlıyorum.Kısaca oyunda ki amaç ise  , önünüze çıkan gemileri patlatıp her bölümün en sonunda ki boss süper gemiyi de patlatarak bölümleri geçmek.Son bölümü geçtiğinizde de , oyunu tamamlamış oluyorsunuz.

 En güzel nişancılık oyunlarından biridir bana göre Raptor , listemin 2.sırasına ekliyorum bundan ötürü.Her dakikasını sıkılmadan oynayacağınıza da eminim.

Raptor F22 Full İndir

 Civilization 3 

Civilization-3-logo-sid-meier

 Top 3 listesi yapmasaydım keşke , şimdi buraya Age of Empires 2 mi gelecek , Civilization 3 mü?Fanatikler tartışa dursun ben bir Civilization hayranı olarak Civilization 3’ü buraya layık gördüm.Sid Meier’e buradan selamlar diyorum ve kısaca oyunu açıklamaya başlıyorum.

 M.Ö 4000.’i yıldayız.Medeniyetimizi geliştirmeye , kültür , bilim , askeri alanlarda gelişmeye ve diğer medeniyetlerin önüne geçmeye çalışıyoruz.Strateji oyunlarının en detaylılarından biri olan Civilization , eğer strateji bağımlılığınız varsa tam size göre bir oyun.

Civilization 3 Full İndir

 Benim eski oyunlar top 3 listem böyle.Mario , Raptor ve Civilization.Klasik , efsane oyunlar.Bu 3 oyunu da denemenizi tavsiye ediyorum.İyi eğlenceler.

İlgili Aramalar : En Güzel 3 Eski Oyun , En Güzel Eski Oyunlar , Eski Oyunlar İndir , En Güzel Eski Oyun İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir