En İyi 5 Oyun Müziği

En İyi 5 Oyun Müziği

En İyi Oyun Müzikleri , oyunlarınızı daha coşkulu oynamak , oynarken daha bir keyif alabilmek için en güzel oyun müziklerini derledim sizler için.İlk olarak müziği dinleyebilir , dilerseniz sonra da mp3 olarak indirebilirsiniz eğer beğenirseniz.Yazının en sonuna da tüm müzikleri toplayıp ekledim.Tek tek indirmek istemezseniz öyle de indirebilirsiniz.

En İyi 5 Oyun Müziği

SKILLET – Hero

Skillet grubunun Hero adlı şarkısı gerçekten oyunlarda sizi gaza getirebilecek bir havaya sahip.Aynı grubun diğer şarkılarını da tavsiye ederim , Awake And Alive ve Monster özellikle.

Oyun Müziğini İndir

METALLICA – One

Metallica grubunun One adlı şarkısı özellikle FPS oyunlarında kullanmanız için ideal bir şarkı.Şarkının konusu da zaten yine savaş olunca , COD , BF , Counter Strike gibi oyunlarda havaya girmenizi sağlıyor.

Oyun Müziğini İndir

J.BALVIN – Tranquila

J.Balvin’in Tranquila şarkısını eminim dinlemişsinizdir.Oldukça hareketli bir şarkı olan Tranquila birçok oyunda sizi gaza getirebilecek bir şarkı.FPS , RPG oyunlarından ziyade yarış oyunlarında kullanılabilir veya spor.

Oyun Müziğini İndir

LINKIN PARK – Numb

Bir metal grubu olan LINKIN PARK’ın Numb şarkısını kendim birçok savaş oyununda kullanıyorum.O kadar ateşli bir şarkı ki , oyunun atmosferini birden değiştiriyor.Tavsiyemdir.

Oyun Müziğini İndir

CRANBERRIES – Zombie

CRANBERRIES grubunun en sevdiğim şarkılarından biri olan Zombie , zaman zaman yükselen bir tempoya sahip.Beğeneceğinizi düşünüyorum.Kanımca MMORpg oyunlarına iyi gider.Tam kombo yapacakken ‘ihayee ihayee’ diye bağırması falan.

Oyun Müziğini İndir

 Dilerseniz aşağıdan bu yazıda ki bütün şarkıları tek bir linkten indirebilirsiniz.

5 Oyun Müziğini Tek Link İndir

 Kendim en beğendiğim oyun müziklerini sizler için derledim , paylaştım.Umarım beğenmişsinizdir.

İlgili Aramalar : En İyi Oyun Müzikleri , Oyun Müzikleri İndir , Oyun Şarkıları İndir , En İyi Oyun Şarkıları , En Güzel 5 Oyun Müziği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir