En İyi Grafiklere Sahip Mobil Oyunlar

 İyi Grafikli Mobil Oyunlarmobil oyunlar uzun süredir çok ilgi çekmekte.Oyuncular , daha iyi grafiklere sahip yeni mobil oyunlar arıyor.Bu yazımda grafik çılgınlarına en iyi grafiklere sahip mobil oyunları tanıtacağım.

photo (7)

Real Boxing

Real Boxing çok iyi grafiklere sahip bir boks oyunu.Oyunu isterseniz arkadaşlarınızla , isterseniz turnuva moduyla tek başınıza oynayabilirsiniz.Boksörünüzün yeteneklerini geliştirip turnuvayı kazanmaya çalışıyorsunuz.

maxresdefault

Modern Combat 5

Kısa süre önce ücretsiz olan oyun eşsiz bir FPS deneyimi sunmakta.Harika grafikleri , yaratıcı senaryosuyla asla sıkılmayacağınız bir oyun.Mobil oyunlar içerisinde en iddialı FPS oyunlarından biri.

unnamed (1)

Dead Trigger

Son zamanlarda ilgi odağı olan zombi oyunlarından biri Dead Trigger.Yine harika grafiklere sahip bir oyunumuz.Zombileri avlıyor , puan kazanıyoruz.

real

Real Racing 3

Real Racing 3 en bilindik mobil yarış oyunlarından biri.Bazıları için en iyisi.Harika grafikleriyle öne çıkan Real Racing 3 ile harika bir yarış deneyimi yaşayacaksınız.Multiplayer seçeneği de mevcutunnamed

Asphalt 8

Real Racing gibi bir yarış oyunu Asphalt.Mobil yarış oyunlarından en bilindiği belki de.Yine Real Racing 3 gibi harika grafikleriyle öne çıkıyor.Çok değişik bir Multiplayer seçeneği de mevcut.

En güzel grafiklere sahip her türden mobil oyunları paylaştım.Hepsini denemenizi tavsiye ederim.İyi eğlenceler.

İlgili Aramalar : En İyi Mobil Oyunlar , En İyi Grafiğe Sahip Mobil Oyunlar , En İyi Grafikli Mobil Oyunlar , En İyi Grafikli Android Oyunlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir