Euro Truck Simulator 2 Full Tek Link İndir – PC

Euro Truck Simulator 2 Logo

Euro Truck Simulator 2 Full İndir , Euro Truck Simulator simülasyon oyunları arasında çok popüler.Pek çok oyuncunun bildiği üzere , oyuna bir taşıma / nakliye şirketi kurarak başlıyoruz.Araçlar satın almak için taşıtımızla taşımacılık yapıyor ve para kazanıyoruz.

Oyunda şirketinizi kurduktan sonra iş teklifleri geliyor.Şu kadar KM’ye şu kadar para veririm cinsinden teklifler alıyor , uygununu seçiyoruz.Ve böylece para kazanmaya başlıyor , daha iyi taşıtlar almaya çalışıyoruz.Oyunun popüler olmasının elbette bir nedeni var , çok detaylı olması.Şöyle ki mesela navigasyon menüsünde benzin miktarı , yol güzargahı , harita , katettiğimiz yol miktarı ve kalan yol miktarı gibi bilgiler veriliyor.Yine mesela ülkeler arası bir iş teklifi aldığımızda ki gelen gümrük kapısı , dış görüntü vs. çok detaylı ve gerçekçi oluyor.

Zaten hemen hemen her oyuncunun bildiği , duyduğu bir oyun olan Euro Truck Simulator serisinin 2.oyununu ben beğeneceğinizi düşünüyorum.Ayrıca serinin bu oyununa hazırlanmış pek çok yama var , bunları sitemizde bulabilirsiniz.

Çok fazla uzatmadan sizi oyunla baş başa bırakayım.İyi eğlenceler.

 Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi : Windows Xp + Windows Vista + Windows 7 + Windows 8

İşlemci : 2.4 GHZ orta ayar bir işlemci.

Ekran Kartı : 256 MB GeForce 7600 denginde bir ekran kartı.

Ram : 2 GB Ram belleği.

Boş Alan : 2 GB boş alan.

 Oyunu aşağıdan dilerseniz torrent , dilerseniz normal olarak indirebilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 Full Tek Link İndir

Euro Truck Simulator 2 Torrent İndir

Oyun Görüntüleri

ETS 2 Oyun Görüntüsü

ETS 2 Oyun Görüntüsü 2

İlgili Aramalar : Euro Truck Simulator 2 İndir , Euro Truck Simulator 2 Full İndir , Euro Truck Simulator 2 Full Tek Link İndir , Euro Truck Simulator Torrent İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir