Farmville 2 Level Hilesi İndir – Hack Güncel

Farmville 2 100 XP

 Farmville 2 Level Hilesi , Farmville 2‘de level atlamayı bu hile ile çok kolay bir hale getireceğiz.Şimdi sizlere paylaştığım hile ile oyunda çok kısa sürelerde yüksek levellere çıkabileceksiniz.Böylece yüksek levellerin eşyalarını , tohumlarını kullanabilecek arkadaşlarınıza hava atabileceksiniz.

Hileyi yapmak için bize gereken programın ismi Cheat Engine 6.2.Şimdi sizlere hileyi nasıl yapacağınızı anlatıyorum.Farmville 2 Level Hilesini Yapmak İçin ;

Aşağıdan Cheat Engine 6.2 isimli programımızı indirin.

Programı kurduktan sonra eğer bilgisayarınızda Mozilla Firefox tarayıcısı yoksa onu da indirip yükleyin.Yoksa yapamazsınız.

Mozilla Firefox’u da kurduktan Farmville‘ye girin , sonra Cheat Engine‘ye tıklayıp sol üstte ki pc işaretine tıklayın ve FlashPlayerPluginle başlayana tıklayın.

Ortada Value Type çıkacak onu 8 yapın.Ardından 397 yazın , aratın.

Birkaç sonuç çıkacak onların hepsini aşağı alın.Ardından Value’yi 100000 yapın.

Farmville‘de saman arabası veya başka bir eşya alın size her alışınızda 100.000 xp verecek.

Böylece oyunda sınırsız level atlayabileceksiniz.Cheat Engine 6.2 programımızı aşağıdan indirebilirsiniz.

Cheat Engine 6.2 Full İndir

  Hileyi yapmak bu kadar basit.Bizlere gereken sadece Mozilla ve Cheat Engine.Ardından yukarıda ki anlatıma göre hileyi sorunsuzca yapabilirsiniz.

 İlgili Aramalar : Farmville 2 Level Hack İndir , Farmville 2 Level Hilesi İndir , Farmville 2 Level Kasma Hilesi , Farmville 2 Kolay Level Kasma , Farmville 2 XP Hilesi İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir