Football Manager 2012 Full Tek Link İndir – PC

Football Manager 2012 Logo

 Football Manager 2012 Full İndir , FM serisinin oyunlarını girmeye devam ediyoruz.Football Manager 2012‘de ki en büyük yenilik oyun başlarken seçtiğiniz liglerin de dışına çıkabiliyorsunuz.Böylece oyununuzun önü açılmış oluyor ve daha uzun sürüyor , tabi daha da zevkli oluyor.Peki oyunda ki diğer yenilikler neler?FM 2012 nasıl bir oyun sorusunun cevabını verelim.

Öncelikle bu seriye ilk kez başlayacaksanız , oyunun tutorial kısmına göz atmanızda fayda var.Tutorial kısmı size oyunun temelini öğretecek ve oyuna daha kısa sürede adepte olmanız sağlanacak.

Oyuna biraz göz attıktan sonra menülerin de değiştiğini görüyoruz.Bu değişiklik iyi anlamda bir değişiklik çünkü artık menüler daha terli toplu , daha kolay ulaşılabilir.Böylece bir karışıklığın da önüne geçilmiş.

Oyuncularla konuşma bölümünde de birkaç yenilik mevcut.Artık oyuncularla tek tek veya toplu bir biçimde konuşabiliyorsunuz.Konuşmanızda ruh hali de önemli.Sakin , isteksiz , kızgın gibi ruh hallerine göre bir konuşma yapmanız gerekiyor.

Football Manager 2012‘de menajerlerde yenilenmiş.Artık mesela oyuncu önerirken daha detaylı bir istatistik sunuyorlar ve böylece sizde alacağınız oyuncuyu daha iyi tanıyabiliyorsunuz.Oyuncu önerileri de takımınızın bütçesine göre daha uygun oluyor.Yani kısacası daha mantıklı ve seri çalışan menajerler var oyunda.

En önemli yeniliklerinden biri de şüphesiz gözlemciler.Mesela bir oyuncunuzu sattınız ve yerine daha iyi bir oyuncu arıyorsunuz , böyle bir durumda gözlemciler o oyuncuyu kıyaslayarak size oyuncu önerileri getiriyor.Buda oldukça güzel bir yenilik.

 FM 2012 oldukça başarılı bir oyun olmuş.Boyutu da oldukça uygun , sistem gereksinimleri ise hiçte ağır değil.Keyifli zamanlar geçireceğinizi düşünüyorum.

Sistem Gereksinimleri 

İşletim : Windows Xp + Windows Vista + Windows 7 + Windows 8

Ram : 512 mb Ram belleği.

İşlemci : 1.4 GHZ orta halli bir işlemci.

Ekran Kartı : 128 MB

Boş Alan : 2 GB boş alan.

Oyunu aşağıdan dilerseniz normal , dilerseniz torrent olarak indirebilirsiniz.

 Football Manager 2012 Full Tek Link İndir 

Football Manager 2012 Torrent İndir

Oyun Görüntüleri

FM 2012 Messi

Football Manager 2012 Oyun Görüntüsü

İlgili Aramalar : Football Manager 2012 Full İndir , Football Manager 2012 Full Tek Link İndir , Football Manager 2012 Torrent İndir , Football Manager 2012 PC İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir