Football Manager 2013 Full Tek Link İndir – PC

Football Manager 2013 Logo

 FM 2013 Full Tek Link İndir , Football Manager menajerlik oyunlarını sevenlerin denemesi gereken oyunlardan biridir , belki de ilkidir.Eğer önceden FM serisini oynadıysanız , serinin bu oyununu daha çok seveceğinizi garanti edebilirim.Bunun öncelikli nedeni , serinin bu oyununda yani Football Manager 2013‘te Türkçe yama gerekmiyor oluşudur , oyun Türkçe dil desteğiyle beraber geliyor.

Oyuna giriş yaptığınızda , 3 ayrı oyun seçeneğini göreceksiniz.Bunlar Football Manager , Football Manager Classic ve Meydan oku.Football Manager oyun seçeneğinde klasik FM’yi , Football Manager Classic oyun seçeneğinde ise daha çok takımla , daha az yönetimle uğraşarak , Meydan Oku oyun seçeneğinde ise görevler yoluyla oyunu oynuyoruz.Eğer oyun becerinize güveniyorsanız , Meydan Oku oyun seçeneğini özellikle tavsiye ederim.Ha , unutmadan yazayım oyunu arkadaşlarınızla beraber mevcut bir takımı seçerek , onu yöneterek de oynayabiliyorsunuz.

Oyuna gelen en iyi özelliklerden biri de vergi sistemi.Bunun anlamı , mesela Türkiye’de vergiler yüksek olduğundan oyuncuya yüksek maaş ödemeniz , düşük vergili bir ülke takımında ise düşük maaş ödemeniz gerekiyor.Ayrıca oyuncular , yüksek vergili ülkelerin takımlarına gelmeyi de pek istemiyor.

Oyunda birçok işi yardımcı teknik direktörlere de paslayabilirsiniz.Bu şekilde zamanınızdan tasarruf edebilir , hatta daha doğru kararlar alınmasını sağlayabilirsiniz.

Football Manager 2013 pek çok özelliği ile serinin en iyi oyunlarından biri.Oynarken epey keyif alacağınızı düşünüyor , hatta bilgisayarın başından ilk seferde 10 – 15 saat boyunca kalkamayacağınızı da garanti ediyorum.

Sistem Gereksinimleri 

İşletim : Windows Xp + Windows Vista + Windows 7 + Windows 8 + Windows 8.1 ve ilerisi

İşlemci : 2.2 GHZ hıza veya daha ilerisine sahip , orta halli bir işlemci.

Ram : 1 GB ram belleği.

Ekran Kartı : 128 MB orta halli bir ekran kartı.

Boş Alan : 2 GB boş alan.

DirectX 9 desteği.

 Oyunu aşağıdan dilerseniz normal , dilerseniz torrent olarak indirebilirsiniz.

Football Manager 2013 Full Tek Link İndir 

Football Manager 2013 Torrent İndir 

Oyun Görüntüleri

Football Manager 2013 Oyun Görüntüsü

Football Manager 2013 Oyun Görüntüsü 2

FM 2013 Muslera Oyun Görüntüsü

İlgili Aramalar : Football Manager 2013 Full İndir , Football Manager 2013 Full Tek Link İndir , Football Manager 2013 PC İndir , Football Manager 2013 Torrent İndir , Football Manager 2013 Türkçe İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir