Football Manager 2015 Full Tek Link İndir – PC

Football Manager 2015 Logo

Football Manager 2015 Full İndir , FM serisinin oyunlarını girmeye devam ediyoruz.Bu yazımda ise sizlerle Football Manager 2015’i paylaşacağım.Serinin bu oyununda yine eklemeler ve düzeltmeler yapılmış.En ilgi çeken yenilik ise menülerde.

Bilindiği gibi Football Manager serisinde menüler sürekli değişiyor.Serinin takipçileri , her oyunda farklı bir menü bulmaktan tabii ki de hoşnut değil.Özellikle serinin ilerleyen oyunlarda daha da karmaşıklaşan menüler , oyuncuların canını epey sıkıyor.İlerleyen zamanlarda buna bir yama gelebilir ama şuan için kayda değer bir gelişme yok.Kısacası , FM 2015’te menüler canınızı sıkacak gibi görünüyor.

Oyunda futbolcuların sakatlık süreleri de dengesiz.Mesela bazen 10 – 15 yıl sakatlandıkları bile olabiliyor.Bununu da bir yama ile halledebilirsiniz sanırım , araştırmadım.

Hep kötü eklemeler mi yapılmış?Hayır elbette.Türkçe dil desteği epey sağlam oyunda.Yama falan bulmanız gerekmiyor bunun için.Türkçe dil desteği serinin bu oyunuyla gelmese de en kaliteli Türkçe dil desteği serinin bu oyununda olmuş diyebilirim.Oyunun karmaşıklığı böylece biraz olsa da azaltılmış.

Eğer zor seviyorsanız müjde!Oyun daha da zorlaştırılmış.Rakipleriniz sizden ucuza oyuncu alabiliyor.Tabii gerçekçiliği biraz kaybettirmiş olsa da bu yenilik , serinin önceki oyunlarında belli bir süreden sonra oyunu kavrıyordunuz ve çok basit geliyordu.Bunda ise artık öyle değil.

Ben beğeneceğinizi düşünüyorum.Kesinlikle deneyin.

Sistem Gereksinimleri

 İşletim Sistemi : Windows Xp + Windows Vista + Windows 7 + Windows 8

 İşlemci : 2.2 GHZ orta ayar bir işlemci.

 Ram : 1 GB ram belleği.

 Ekran Kartı : 128 MB orta ayar bir ekran kartı.

 Boş Alan : 3 GB boş alan.

  Oyunu aşağıdan dilerseniz torrent , dilerseniz normal olarak indirebilirsiniz.

Football Manager 2015 Full Tek Link İndir

Football Manager 2015 Torrent İndir

Oyun Görüntüleri

FM 2015 Oyun Görüntüsü

FM 2015 Oyun Görüntü

İlgili Aramalar : Football Manager 2015 Full Tek Link İndir , Football Manager 2015 Torrent İndir , FM 2015 Full PC İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir