Fps Arttırma Yöntemleri

Fps

 Fps Arttırma Yöntemleri , Fps‘nin düşük olması bazen oyuncular için gerçekten çok can sıkıcı bir hal alabiliyor.Bu yazımda , Fps‘nizi nasıl yükseltebileceğinizi , pinginizi nasıl düşürebileceğinizi anlatacağım.

1 – ) Fps‘nizin düşük olmasının muhtemel nedenlerinden biri de ekran kartı driverinizin güncel olmaması olabilir.Ekran kartı driverinizi güncelleyerek Fps’nizin artmasını sağlayabilirsiniz.Hali hazırda driveriniz güncel ise , bu yöntemi es geçin.

Aşağıda ki ekran kartı markalarından hangisi sizinki ise onu seçin.Eğer bilmiyorsanız , bilgisayarınızın arama kısmına Dxdiag yazarak ekran kartınızı öğrenebilirsiniz.

AMD Driverleri

Nvidia Driverleri

Intel Driverleri

 2 – ) Driverleri güncelledik , gelelim 2.yönteme.Game Booster adlı bir program ile Fps‘nizin artmasını sağlayabilirsiniz.Game Booster , belirlediğiniz oyunlarda Fps‘nizi artırır , bilgisayarı yormaz.Oldukça iyi bir programdır , muhtemelen de önceden kullanmışsınızdır.

Game Booster Fps Arttırma Programı İndir

 3 – ) Game Booster adlı programımızı da indirdikten sonra , gelelim 3. yöntemimize.Oyununuzun görsel ayarlarını kısarak hem pinginizin hemde Fps‘nizin artmasını sağlayabilirsiniz.Oyunun çözünürlüğünü küçültüp grafikleri düşük ayara getirdiğinizde oluşan farkı çok net görebileceksiniz.

 4 – ) Fps‘nin düşük olması gibi pingin çok yüksek olması da bazen can sıkabiliyor.Wtfast adlı bir program ile pinginizi düşürebilirsiniz , Game Booster gibi oldukça işlevseldir ve bilgisayarı yormaz.

Wtfast Ping Düşürme Programı İndir

Fps arttırmak için kullanabileceğimiz en etkili yöntemler bunlardır arkadaşlar.Bunlar daha çok genel yöntemlerdir ve hemen hemen her oyunda işe yarar ama mesela siz CS’de Fps arttırmak istiyorsanız Sxe güncellemenizde işinize yarayabilir.

İlgili Aramalar : Fps Arttırma Yöntemleri , Fps Arttırma Programları , Fps Nasıl Arttırılır , Düşük Fps Sorunu , Yüksek Ping Sorunu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir