Gta Vice City Full Tek Link İndir – PC

gta vice city logo

 Gta Vice City Full İndir , Gta serisinin 2. 3 boyutlu oyunu olan Vice City , serinin önceki oyunu olan Gta 3’e göre oldukça geliştirilmiş diyebiliriz.Grafiksel olarak hemen hemen aynı olan 2 oyun , oynanış bakımından farklılaşıyor.Gta 3’de mesela daha çok getir götür görevleri tarzı basit işler yaparken , Gta Vice City’de daha ayrıntılı ve uzun süren görevler yapıyoruz , bu da oyuna ayrı bir heyecan katıyor.Yine şehirlerin daha detaylı ve büyük olması , bu farklılığı artıran etkenlerden.Bu gibi birçok nedenden ötürü Gta Vice City’i , serinin tanınmasını ve büyümesini sağlamış ana oyun olarak gösterebilirim.Ardından çıkan Gta San Andreas’da bu başarıyı ve popülerliği bir gömlek yukarı çıkarmıştır.

Oyuna indirip giriş yaptığınızda , bir ara sokakta önünüzde ki araba ile baş başa kalıyorsunuz.Ardından o araba ile albayın kızını alıp otele bırakarak ilk görevi tamamlıyor ve 100 dolarınızı alıyorsunuz.Böylece oyuna giriş yaptıktan sonra , her yaptığınız görev ile beraber haritada ki belli kısımlar ve marketler açılacak , sizde onlardan dilediğinizi alabileceksiniz.Ayrıca açılan yeni alanlar ile yeni arabalarda beraberinde gelecek.Böylece her yaptığınız görevle beraber oyundan daha da çok zevk alacaksınız.

Oyunda yeni araçlar , helikopterler , motorsikletler , jet-skiler de yer alıyor.Bunlar üzerinde ateş edebiliyorsunuz.Ayrıca yine birçok araba çeşidi de eklenmiş ve araba sürerken de ateş edebiliyorsunuz.

Birde , oyunda para kazanma imkanları çoğaltılmış , bir sürü meslek eklenmiş.Pizza kuryeliği , ambulans şoförlüğü gibi birçok meslek ile oldukça iyi paralar kazanabilirsiniz.

Oyunu seslendirenler de oldukça tanıdık ve alanında iyi isimler.Luis Guzman , Jenna Jameson , Michael Thomas bunlardan birkaçı.Her radyo içinde birer dj bulunduran oyun , özellikle ses alanında gayet başarılı diyebilirim gönül rahatlığıyla.

Kısaca özetlemek gerekirse , Gta Vice City , Gta serisinin en iyi oyunlarından biri , belki de en iyi oyunu.Tabi burada kıyas aldığımız ölçü oyunun çıktığı zaman.Gta Vice City , çıktığı zamana göre oldukça başarılı bir oyun ve oynanışı , sesleri , sinematik sahneleri ile beraber oyuna iyi odaklanıyorsunuz.Zaten hepinizin yakından tanıdığı , gördüğü , oynadığı , duyduğu bir oyun.Çokta uzatmadan iyi eğlenceler diyorum.

Sistem Gereksinimleri 

İşletim : Windows Xp + Windows Vista + Windows 2000 + Windows 7 + Windows 8

Ram : 128 MB Ram belleği.

Ekran Kartı : 32 MB ekran kartı.

İşlemci : 1.0 GHZ orta ayar bir işlemci.

Boş Alan : 1 GB boş alan.

 DirectX 9.0 desteği.

 Oyunu aşağıdan fulltek link torrent veya normal olarak indirebilirsiniz.Ayrıca sitemizde diğer Gta oyunlarının full tek link paylaşımları da yapılmıştır , dilediğinizi arayarak indirebilirsiniz.

Gta Vice City Full Tek Link İndir 

Gta Vice City Torrent İndir 

Oyun Görüntüleri 

 Gta VC Screenshots

gta vice city oyun görüntüsü

İlgili Aramalar :  Gta Vice City Full İndir , Gta Vice City Full Tek Link İndir , Gta Vice City Torrent İndir , Gta Vice City PC İndir

“Gta Vice City Full Tek Link İndir – PC” için 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir