GUNSHIP BATTLE: Helicopter 3D Apk 1.6.9 Sınırsız Para Hilesi İndir

gunshı-300x290

GUNSHIP BATTLE: Helicopter 3D Full v1.6.9 Hile Mod Android İndir

Android’in en iyi helikopter savaş oyunlarından birisi olan GUNSHIP BATTLE: Helicopter 3D oyununun yeni sürümü çıktı. Bu yeni sürümde çok bir yenilik yok, sadece yeni özel görevler eklendi. Oyundaki görevleri helikopterimizi kontrol ederek yapıyoruz. Her görevden kazandığımız paralar ile yeni yeni iyi helikopterler alabilir yada kullandığımız helikopterleri geliştirebiliriz. Android markette 50 milyon indirme ile rakip tanımayan bu oyunu aşağıdan hileli APK olarak indirebilirsiniz.

v1.6.9 Güncellemesi Hakkında: Bu güncellemede Strike Eagle adlı bir uçak ve yeni makineli tüfek eklendi. Ayrıca yepyeni bölümler ve özel ödüllerde sizleri bekliyor.

Kurulum: İndireceğiniz dosyayı cihazınıza atıp kurulumu yapabilirsiniz. Data dosyası isteyebilir onuda wifi ile indirebilirsiniz.

66M0M7

İndirme Linkleri: 

Helicopter 3D Full 1.6.9 Hileli Apk Tıkla İndir (Alternatif Link)

Helicopter 3D Full 1.6.9 Hileli Apk Tıkla İndir (Alternatif Link 2)

—Yeni Sürüm—

Helicopter 3D Full 1.4.9 Hileli Apk İndir

Helicopter 3D Full 1.3.4 Hileli Apk İndir

GUNSHIP BATTLE: Helicopter 3D Hileli Apk İndir

—Eski Sürüm—

İlgili Aramalar: GUNSHIP BATTLE: Helicopter 3D  hile mod apk indir, GUNSHIP BATTLE: Helicopter 3D  sınırsız para ve gold hilesi indir, GUNSHIP BATTLE: Helicopter 3D  hileli apk

“GUNSHIP BATTLE: Helicopter 3D Apk 1.6.9 Sınırsız Para Hilesi İndir” için 4 yorum

  1. Youtube videolarında makineli tüfek ile roc-hydra yı beraber ateşliyorlar bunun ayarı falan var mı ?? yoksa 2 yere de aynı anda mı tıklamak gerekiyor ??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir