Haxball Makro Hilesi – Makro Hack İndir

haxball

 Haxball Makro Hack İndir , Haxball‘da makro hack topu tutmanıza , çift vurmanıza ve çok güzel roket vuruşları yapmanıza yarayan bir hiledir.Haxball‘da en çok bilinen hilelerden biridir.Hilenin tek dezavantajı , hileyi açtıktan sonra basacağınız c ve z harfleri xxx olarak chata çıkmaktadır.Hileyi kapatarak bu harfleri yazabilir , sonradan tekrar açabilirsiniz.

Gelelim makro hilesini nasıl indirip kullanacağımıza.İlk olarak buraya tıklayarak ilgili siteye giriyoruz.Sitede download autohotkey yazısı var , ona tıklıyoruz.Ardından programı kuruyoruz.Masaüstünü açıp Yeni > Yeni AutoHotkey Script yazısına tıklıyoruz.Metin belgesi gibi bir şey açılacak , ona tıklıyoruz ve bir metin dizisi gelecek.Onların hepsini silip en aşağıda vermiş olduğum .txt dosyasında yazan şeyleri yapıştırıyoruz ve dosyaya sağ tıklayıp Compile Script diyoruz , oyuna giriyoruz.Caps Lock tuşu ile hilemizi çalıştırıyoruz.

 Autohotkeyi yükledikten sonra masaüstünde yeni diyerek AutoHotkey Script yeni açıyoruz.

autohotkey makro

Yeni Autohotkey Script oluşturduktan sonra edit diyoruz ve aşağıda ki .txt dosyasını indirip değiştiriyoruz.

autohotkey makro 2

Kodu değiştirdikten sonra compile script diyoruz , oyuna giriyoruz Caps Lock ile hileyi açıyoruz.

autohotkey makro 3

Makro Hilesi İçin Metin Belgesi İndir

 Tekrar hatırlatayım , yukarıda indireceğiniz metin belgesinde yazanları script dosyasına edit diyerek değiştiriyorsunuz.

 Makro hilesini kullanmanızı ne olursa olsun tavsiye etmiyorum ama , dileyen kullansın.Gelişmek için hiçbir hileyi kullanmamanızı yine öneririm fakat.

İlgili Aramalar : Haxball Makro Nasıl Yapılır , Haxball Makro Hilesi İndir , Haxball Makro İndir , Haxball Makro Hack İndir , Haxball Makro Hack Hilesi İndir

“Haxball Makro Hilesi – Makro Hack İndir” için 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir