Head Soccer La Liga v1.3.1.1 Hile Mod Apk İndir

unnamed

Head Soccer La Liga Full v1.3.1.1 Hile Android Apk İndir

Head Soccer La Liga, son zamanlarda popüler olan eğlenceli bir kafa topu oyunudur. Oyunda sadece İspanya liginde olan takımlar ve futbolcular bulunmaktadır. Oyunda seçtiğimiz takımdan bir oyuncu seçerek karşı rakiplerle kapışıyorsunuz. Oyunda 4 tane farklı mod vardır. Karşı takımı kendiniz belirleyerek oynayabilirsiniz. Gruplara katılarak kupa için yarışabilirsiniz, liglere girebilirsiniz ve en son olarak ise Survival mod var, bu mod ise rakipleri yendikçe daha da zor takımlar gelmeye başlıyor. Oyunda oyuncunuzun özelliklerini geliştirmek için ve özel vuruşlar almak için para gerekmektedir. İndireceğiniz dosya sınırsız para hilesi içermektedir, istediğiniz özel vuruşları falan alabilirsiniz.

v1.3.1.1 Güncellemesi Hakkında: Gerçekten oyuna harika hava katan yeni özellikler eklendi. Bunlardan bahsetmek gerekirse oyunun menüsü değiştirildi ve yeni oyuncu editörü bölümü eklendi. Buradan kendi oyuncunuzu kendiniz tasarlayabilirsiniz.

İndirme Linkleri:

Head Soccer La Liga v1.3.1.1 Hileli Apk Tıkla İndir #Alternatif

— Yeni Sürüm —

Head Soccer La Liga v1.0.7 Hileli Apk Tıkla İndir

Head Soccer La Liga v1.1.1 Hileli Apk Tıkla İndir

— Eski Sürüm —

head-soccer

Head-Soccer-la-liga-2

İlgili Aramalar:  Head Soccer La Liga hile, Head Soccer La Liga sınırsız para hilesi, Head Soccer La Liga para hilesi, Head Soccer altın hilesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir