Hill Climb Racing 1.24.0 Sınırsız Para Ve Benzin Hilesi İndir

1

Hill Climb Racing 1.24.0 Full Android Hileli Apk

Hill Climb Racing hileli apk,oyununun yeni sürümü çıktı. Oyunu bilmeyen yoktur her halde, Hill Climb Racing, Android telefonlarınıza ve tabletlerinize uygun eğlenceli bir yarış oyunudur. Oyundaki amacımız, aldığımız araba ile seçtiğimiz bölümde gidebildiğimiz yere kadar gitmeye çalışarak rekorlar kırmaya çalışıyoruz. Fakat ilerlerken benzininize dikkat etmelisiniz, eğer benzininiz biterse oyun da biter, benzinleri almaya dikkat ediniz. Yarıştığınız yerlerden kazandığınız paralarla arabalarınızı geliştirebilir veya yeni yeni bölümler açabilirsiniz. En iyi arabaları almak ve en son bölümleri açmak için çok para gerekiyor ve bu sizi çok uğraştırabilir. İndireceğiniz dosyayı cihazınıza kurarak oyun içinde sınırsız paraya sahip olabileceksiniz ve böylece en iyi arabaları alabilir, bütün bölümleri açabilirsiniz. İyi Oyunlar.

v1.24.0 Güncellemesi Hakkında: Hill Climb Racing yapımcıları oyuna 3 ay içinde sadece 2 güncelleme getirdi. Bu güncellemeler de yepyeni bölümler, diller ve araçlar eklendi. Ayrıca bir önceki güncellemede oyuna Türkçe dilde eklenmişti. Son olarak ise oyundaki bazı hatalar düzeltildi ve iyileştirmeler yapıldı.

İndirme Linkleri:

Hill Climb Racing 1.24.0 Hileli Apk Tıkla İndir (Alternatif Link)

— Yeni Sürüm —

Hill Climb Racing 1.22.0 Hileli Apk İndir

Hill Climb Racing 1.20.6 Hileli Apk İndir

Hill Climb Racing 1.20.4 Hileli Tıkla İndir

Hill Climb Racing Hileli Apk Tıkla İndir

— Eski Sürüm —

İlgili Aramalar : Hill Climb Racing sınırsız para hilesi, Hill Climb Racing hile apk, Hill Climb Racing download, Hill Climb Racing hileli apk indir android

“Hill Climb Racing 1.24.0 Sınırsız Para Ve Benzin Hilesi İndir” için 3 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir