Minecraft Hile Kodları – Türkçe

Minecraft-tr-1.7.1

 Minecraft Hile Kodları , Minecraft hile kodları ile istediğiniz itemi alabilirsiniz , oyunu istediğiniz zamana ayarlayabilirsiniz.Sizin için güncel tüm sürümlerde çalışan hile kodlarını paylaşıyorum.Fakat şimdi sizlerle paylaşacağım hile kodlarını kullanabilmek için hileleri açmanız lazım odayı kurarken.Yani Cheats Mode : On olması lazım.

Minecraft‘ta dilediğiniz itemi almak için yapmanız gereken , sırasıyla ilk olarak item kodunu ve sonra sayısını yazarak yani şu şekilde /give 2 3 şeklinde yazarsanız , 2 numaralı itemden 3 adet almış olursunuz.İtem kodları aşağıdadır , onlara göre dilediğiniz itemi alabilirsiniz.

Minecraft hile kodları

 

Minecraft hile kodları

 

Minecraft‘ta istediğiniz zaman dilimine ayarlamak için yapmanız gereken ise , şu şekilde zaman komutu yazmanız /time set 3 yazarsanız zamanı 3’e ayarlamış olursunuz.Bu şekilde /time set 5 yazarsanız sabah yapmış olursunuz , 8 yazarsanız gece yapmış olursunuz.Dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz bu şekilde zamanı.

Bu 2 hile kodu ile dilediğiniz itemi alabilir , dilediğiniz zamana oyunu ayarlayabilir , yatak olmadan sabah kalkabilir ve hızlıca gece yapabilirsiniz.Bu hile kodları ile oyun daha da zevkli hale gelecektir.Açacağınız odada Cheat Mode : On yaparsanız bu 2 hile kodunu da uygulayabilirsiniz.

İlgili Aramalar : Minecraft Sabah Komutu , Minecraft Hile Kodları , Minecraft Türkçe Hile Kodları , Minecraft Eşya Kodları , Minecraft İtem Kodları , Minecraft Zaman Kodu

“Minecraft Hile Kodları – Türkçe” için 30 yorum

   1. Bak batuhan evdeki bütün tablet telefon ve bilgisayarları sana abone yaptım sen benim youtube kanalına tek bir şeyini abone yapmadın

 1. Arkadaşlar.dünyanızı kurarken türkçe oynuyorsanız oyun modunu yaratıcı yapın veya “DAHA FAZLA DÜNYA SEÇENEĞİ ” diyin orda hilelere izin verin şu şekilde “Hilelere İzin Ver:AÇIK” olucak.
  dünyanızı yaratın komutlara “t” ye tıklayın /help yazın oraya komutlar gelecektir kısaca özet geçiyim.
  /gamemode sıfır rakamla/1/2 sıfır sizi hayatta kalmaya yarar. 1 sizi yaratıcı moduna alır. 2 ise macera moduna alır.
  /kill [NİCK] kill komutu bildiğiniz gibi öldürür.
  /gamerule komutlarını pek bilmiyorum siz /gamerule yazıp TAB’A tıklayın gelir
  Başka Bilmiyorum

 2. bn minecraft ı nasıl indircem pc ye tablette apk var ama hileler çalışmıyor bilgisayarada inmiyor yardı edermisiniz

 3. iPhone’a indirdim ve oynuyorum. Telefonda hile olmuyor mu? Survivol değil de diğer modda oynuyorum gece oluyor çok sinir bozucu bi durum. Onu düzeltemez miyim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir