Raidcall Full + Türkçe Yama İndir 2014

Raidcall Full Son Sürüm

 

Raidcall 7.3.6 Son Sürüm İndir

Raidcall hızlı ve kolay bir şekilde arkadaşlarınızla veya farklı kişilerle sohbet edebileceğiniz ücretsiz konuşma programıdır. Raidcall genellikle FPS ve MMORPG tarzı oyunlarda takım çalışması için yapılmış olsa da bir çok farklı gruplar tarafından da kullanılmaktadır. Artık oyunlarda grup içi sohbet yaparak daha başarılır olacaksınız. Şuan Raidcall en popüler sesli iletişim programları arasında yer almaktadır. Programın orijinal dili ingilizce ve türkçe dili yoktu. Programı kullanan türk kullanıcılar için türk programcılar türkçe yamayı çıkartmışlar. İndireceğiniz dosyanın içerisinde türkçe yamada vardır. Artık raidcall ile arkadaşlarınızla birlikte oyunların kralı olacaksınız, indirmenizi tavsiye ederim.

Özellikler :

Tüm Windows İşletim Sistemlerine Uyumlu Çalışır

Kurulumu Hızlı Ve Kolaydır

Minimum Bellek Kullanımı İle Bilgisayarına Yük Sağlamaz

Anket, duyuru, ses kaydedici ve daha fazla özellik

Kurulum :

İndireceğiniz dosyayı ilk baş rardan çıkarıyoruz. Sonra raidcall adlı setupu bilgisayarımıza kuruyoruz. Kurulum İngilizce gerçekleşecek. Daha sonra dosyaların içindeki türkçe yama adlı setupu da kuruyoruz ve programımız Türkçe oluyor.

indir-buton

İlgili Aramalar : Raidcall download, Raidcall full tek link indir, Raidcall konuşma programı indir, Raidcall türkçe yama indir

“Raidcall Full + Türkçe Yama İndir 2014” için 3 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir