Rise of Nations Full Tek Link İndir – PC

Rise of Nations Logo

 Rise of Nations Full İndir , Age of Empires ve Civilization serisinden tanıdık yüzleri bir arada barındıran Rise of Nations , bu iki oyunun karışımı gibi.Age of Empires’te ki gibi gerçek zamanlı strateji ve Civilization’da ki gibi sınırlar , bilim ve din.Hepsi bir arada.

Oldukça başarılı bir yapım olduğunu söylemek lazım.Rise of Nations , bu iki oyunun fanlarının “Ya şöyle olsaydı , ya böyle olsaydı daha güzel olurdu gibi.”,  isteklerine cevap olarak yaratılmış.Oyuna Ancient Age yani antik çağlarda başlıyoruz.Askeriye , Ekonomi , Yönetim ve Bilim gibi geliştirmeleri kütüphaneden açarak bilimimizi artırıyor , böylece yeni buildingleri ve askerleri yapabiliyoruz.Belli bir bilim gelişmesine erişince de yeni çağa geçme hakkı tanınıyor.

Ancient , Classical , Medieval , Gun Powder çağ derken en sonunda bilgi çağına geliyoruz yani günümüze.Tüm bilimsel gelişmeleri açtıktan sonra tek tek ideolojileri seçiyor , böylece daha hızlı asker basma veya daha yüksek commerce oranı gibi özellikler elde ediyoruz.

Oyunda şehir ele geçirebilir , şehir ele geçirmeden sınırlarınızı geliştirebilirsiniz.Templeler ile National Border yani sınırlarınızı geliştirme şansını yakalayabilirsiniz.Ayrıca belli bir yerden sonra zaten daha fazla şehir kurmanıza gerek kalmayacak , ekonominiz sınırına ulaşmış olacak.Bu da gelişmiş ülke ekonomilerini anımsatıyor.

Kısacası , oyun güzel.Age of Empires veya Civilization oyunlarından birini oynamışsanız , bunu da seveceğinizi düşünüyorum.Hiçbir şey kaybetmezsiniz , deneyin.

Sistem Gereksinimleri

İşletim : Windows Xp + Windows Vista + Windows 7 + Windows 8

İşlemci : 1.6 GHZ orta halli bir işlemci.

Ram : 1 GB ram belleği.

Ekran Kartı : Intel HD 3000 ayarında bir ekran kartı.

Boş Alan : 3 GB boş alan yeterli olacaktır.

 Oyunu aşağıdan dilerseniz normal , dilerseniz torrent ile indirebilirsiniz.İyi eğlenceler

Rise of Nations Full Tek Link İndir

Rise of Nations Torrent İndir

Oyun Görüntüleri

Rise of Nations Oyun Görüntüsü

Rise of Nations Oyun Görüntüsü 2

İlgili Aramalar : Rise of Nations Full İndir , Rise of Nations Tek Link İndir , Rise of Nations Sistem Gereksinimleri , Rise of Nations Full PC İndir , Rise of Nations Torrent İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir