Sony Vegas Pro 13 Build 373 x64 Full İndir

VegasPro12-xlarge

Sony Vegas Pro 13 Build 373 x64 Full İndir

Sony firmasının ürettiği bu program tamda profesyonellere göre. Kullanmasıda bir okadar zor olan bu programın 13. serisi malesef 32bit formatlarını desteklemiyor.

Sony Vegas Pro, en iyi video düzenleme ve kurgulama programlarından biridir. Bu program sayesinde çeşitli editler yapabilir, videolara olağanüstü efektler ekleyebilir, kısacası videoyu tam olarak görsel bir şölene dönüştürebilirsiniz. Ayrıca videonuza müzik ekleme, en iyi şekilde, videonun kalitesini arttırıp, boyutunu düşürerek renderlama, videoyu kesme, yazılar ekleme, geçiş efektleri ekleme, renklendirme, yavaşlatma gibi özelliklerindende yararlanabilirsiniz. Bu programın en güzel yanlarından biride render işlemini yapmak için tüm özellikleri kendimiz ayarlayabiliyoruz. Ayrıca videonuza eklemek için intro ve outrolarıda bu program ile yapmanız mümkün. Dilereniz hazır intro ve outrolar bulup editleyerekde videonuza ekleyebilirsiniz. Programın lisans bedeli $599.95’dur. Biz size bedavaya sunuyoruz. Program malesef Türkçe değildir. Türkçe yama çıkarsa konuya eklenecektir.

Sony Vegas Pro Nasıl Kurulur ?

Sony-Vegas-Pro-12-Review-Screen-1

indir-buton

İlgili Aramalar : Sony Vegas Pro 13 Full İndir, Sony Vegas Pro 13 Son Sürüm İndir, Sony Vegas Pro 13 x64 İndir, Sony Vegas Pro 13 Build 373 Full İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir