Sxe Ban Nasıl Atılır

 sxe ban

 Sxe Ban Nasıl Atılır , çoğu zaman serverde hile kullanan ya da saçma sapan hareketlerde bulunan adamları banladığınızda modeme reset atarak serverinize girmeye , dadanmaya devam ederler.Bunun çözümünü , kalıcı ban atmayı bu yazımda sizlere açıklayacağım.Bu yazımızda anlattıklarımı tamamen uyguladığınızda , siz ban attığınız kişinin banını kaldırana dek o oyuncu servere kesinlikle giremez.

Bir oyuncuya ip değiştirse bile kalkmayacak ban atmak sadece bir komutla bile mümkün.Konsolu açtıktan sonra yazacağınız amx_who komutu ile oyuncuların id numaralarını göreceksiniz.Ardından mesela 233 idli oyuncuyu banlayacağınız zaman amx_sxe_ban #233 yazarak o idli oyuncuyu servere bir daha giremeyeceği şekilde banlayabilirsiniz.

Böylece serverinize artık o oyuncu dadanamayacak , giremeyecektir.Bu komut Sxe‘nin 7.8 ve ileri sürümerinde çalışmaktadır.Serverinizi güvenli yapmak için sxe sürümlerini sürekli güncellemelisiniz.

İlgili Aramalar : Sxe Ban Nasıl Atılır , Cs 1.6 Ban Nasıl Atılır , Sxe kalkmayacak ban atma , Sxe Local Ban Nasıl Atılır , Sxe Local Ban Atma

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir