Sygic Gps Navigasyon Full Türkçe Apk İndir 14.7.7

YVnEF5q

Sygic Gps Navigasyon Full 14.7.7 Türkçe Android İndir

Sygic full apk, android cihazlarınız da kullanabileceğiniz yol bulma programıdır. Peki nedir bu Sygic programının özellikleri. Biliyorsunuz android telefonların kendine ait google harita programı var, fakat bu programı internet erişimi olmadan kullanamıyorsunuz. Sygic Gps Navigasyon Full 14.7.7 programında ise sadece 1 kere Türkiye haritasını indiriyorsunuz ve sonra internet gerektirmeden GPS ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Program Türkçe’dir ve böylece size zorluk yaşatmaz. Radar ikazları var, 3 boyutlu harita mevut ve pusula özelliği de bulunmaktadır. Radar ikazları ile ceza yemekten kurtulabilirsiniz. Ayrıca sesli yönlendirme de var böylece bakmakla uğraşmayıp sadece dinleyerek yollarınızı bulabilirsiniz. Android marketin en iyi yol bulma programı olduğunu söylüyorlar. Programı aşağıdan ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

NOT: Arkadaşlar dosyayı indirdikten sonra içindeki kurulum adı metni okumayı unutmayınız, yapamayanlar oradan yapabilir.

unnamed5

İndirme Linkleri:

Sygic Gps Navigasyon Full Türkçe Tıkla İndir (Alternatif Link)

Sygic Gps Navigasyon Full Türkçe Tıkla İndir (Alternatif Link 2)

İlgili Aramalar: Sygic aktivasyon kodu indir, Sygic full crack indir, Sygic ücretsiz son sürüm indir, Android yol bulma programı indir,  Sygic tek link apk indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir