Tap Titans v3.0.6 Hile Mod Apk İndir

Tap-Titans-Android-Resim-1-300x300

Tap Titans Full v3.0.6  Hile Mod Anroid Apk İndir

Tap Titans oyununda karşınıza çıkan değişik tipli canavarları öldürmeye çalışıyoruz. Öldürmek derken çok uğraşmıyorsunuz, sadece ekrana basıyorsunuz :). Düşmanın üzerine tıklayarak onu öldürmeye çalışıyoruz. Bölümleri geçtikçe tabi bunlar zorlaşacak ve yeni yeni sağlam eşyalar gerekecektir. İndireceğiniz dosya sınırsız hile içermektedir, dosyayı cihazınıza kurarak hilenin ve bu oyunun keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca çoklu oyuncu desteği de vardır.

Oyunun Kurulumu: İndirdiğimiz dosyaları ilk olarak arşivden çıkaralım. İçinden çıkan APK uzantılı dosyayı cihazımıza kuralım. Son olarak ise “ com.gamehivecorp.taptitans” dosyasını telefonumuzun SDcard/android/obb içine atalım.

v3.0.6 Güncellemesi Hakkında: 10 milyon indirilmeye ulaşan Tap Titans oyununa kısa zaman içinde pek çok güncelleme geldi. Bu güncellemeler de oyuna pek çok yenilikler, yeni eşyalar eklendi. Son güncellemede ise sadece oyunda bulunan bazı hatalar giderilmeye çalışıldı. Her ne kadar hatalar düzeltilse de bilmediğimiz pek çok hata halen oyunda bulunmaktadır. 

İndirme Linkleri:

Tap Titans v3.0.6 Hileli Apk İndir (Alternatif Link)

Tap Titans v3.0.6 Hileli Apk İndir (Alternatif Link 2)

—Yeni Sürüm—

Tap Titans v2.1.3 Hileli Apk İndir

—Eski Sürüm—

Tap-Titans-Android-Resim-3-169x300

Tap-Titans-Android-Resim-2-169x300

İlgili Aramalar: Tap Titans hileli apk indir, Tap Titans sınırsız para hilesi, Tap Titans hile

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir