The Amazing Spider-Man 2 Full Hileli Apk İndir 1.1.1c

1

The Amazing Spider-Man 2 Hileli Apk İndir 1.1.1c

The Amazing Spider Man 2 full apk, android cihazlarınıza uygun eğlenceli aksiyon oyunudur. Bildiğiniz üzere kısa bir zaman önce İnanılmaz Örümcek Adam 2 filmi çıkmıştı, bunun üzerine oyunun yapımcıları yani Gameloft firması kolları sıvadı ve oyunun 2. sürümünü çıkarttı. Oyun 1.sürümüne göre çok farklı özellikler taşıyor, 1.sürümü internet olmadan oynanmıyordu ve bir çok kişi bundan şikayetçiydi, fakat oyunun 2.sürümü internetsiz istediğiniz her yerde oynayabilirsiniz. Oyun 3D grafiklere ve heyecanınıza heyecan katacak sahnelere sahip. Oyundan bahsedecek olursak, biliyorsunuz çoğumuz bilgisayarda oynamıştır bu oyunu, ne yapıyoruz?, şehirde başı boş dolaşan kötü insanları, hırsızları yakalıyoruz. Oyun bu kadar basit çok muhteşem bir oyun saatlerce oynayabilirsiniz. İndireceğiniz dosya hile içermektedir, oyun içinde sınırsız araç gereç sahip olacaksınız.

Kurulum :

İndireceğiniz dosyaları rardan çıkarıp .data dosyasını sdcard/android/obb içine atınız , sonra apk uzantılı dosyamızı kurarak oyunumuzu oynayabilirsiniz.

2

4

indir-buton

İlgili Aramalar : The Amazing Spider-Man 2 full apk data indir, The Amazing Spider-Man 2 sınırsız para hilesi, The Amazing Spider-Man 2 hile indir, The Amazing Spider-Man 2 apk+data download

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir