Traffic Racer 2.4 Sınırsız Para Hilesi İndir

Traffic Racer

Traffic Racer v2.4 Full Hile Mod Android İndir

Traffic Racer full hile apk, android telefonlarınıza ve tabletlerinize uygun eğlenceli bir yarış oyunudur. Oyun tamamiyle Türk yapımıdır, Soner Kara adlı bir kişi tarafından yapılmış ve android markette 100 milyon indirmeye ulaşmıştır. Türk yapımı olması ve android markette en popüler oyunlar arasında olması bizleri de mutlu ediyor. Oyundan bahsedecek olursak, gerçek hayatta kullanamadığınız arabalarla, istediğiniz hareketleri, makasları yapabileceksiniz. Adrenalin dolu zamanları bu Türk yapımı oyun ile geçirebileceksiniz. Capcanlı grafikleriyle, şarj yemeyen özellikleriyle, tam Android cihazınıza uygun bir oyun konumundadır. İndireceğiniz dosya son sürüm ve sınırsız para hilesi içermektedir.

Photo-23.11.2013-14-55-03

5

İndirme Linkleri

Traffic Racer Hileli Apk İndir

İlgili Aramalar: Traffic Racer hileli indir, Traffic Racer sınırsız hilesi indir, Traffic Racer download, Traffic Racer hileli son sürüm indir

“Traffic Racer 2.4 Sınırsız Para Hilesi İndir” için 41 yorum

 1. Traffic racer 1.9 sınırsız para hilesi gerçekten süper.Yama ile de daha güzel olmuş teşekkürler

   1. İyi günler hilede hiç bir sorun yoktur çünkü kendimce denenmiştir. Paranız 0 oluyor evet ama araba alabiliyorsunuz, paranız 0 lara doğru gidiyor.

  1. İyi Günler, paranızda 0 yazabilir fakat siz istediğiniz arabaları alabilirsiniz. Her bir araba aldığınızda paranız – lere doğru düşecektir. Hile böyle çalışmaktadır.

  1. Verdğimiz dosyayı indirip rardan çıkartınız, içindeki APK uzantılı dosyayı telefonunuza veya tabletinize kurunuz.

 2. Yav indiriyorum internet kılıklı bisey aciliyor. Farkli dilde biseyler yaziyor dosya sec diyorum secmiyor. Napicaz anlamiyorum

  1. Dosyayı ilk baş telefonunuzda açamazsınız, bilgisayarınıza indirip winrardan çıkartmalısınız. Böylece içinde apk uzantılı dosyayı telefonunuza atarak kurabilirsiniz.

  1. Nasıl olmuyor, asıl siz anlatırmısınız ne yaptınız dosyayı indirip içindeki traffic_racer 1.9 .apk adlı dosyayı telefonunuza kurdunuz mu?

  1. İyi Günler Harun Bey, Paranız 0 görünebilir, fakat bir araba almaya çalıştığınızda rahatlıkla alabilirsiniz. Hile böyle çalışmaktadır para – lere doğru inmektedir.

  1. İyi Günler hilenin nasıl çalıştığını anlatmıştım, paranızda 0 yazar ama araba almaya çalışırsanız alabilirsiniz.

 3. dostum indirdim rarıda indirdim dosyayı çıkarttım yükle diyorum oygulama yüklenemedi diyor traffic racer ı sildim baştan yükledim yine olmadı paralarımda gitti bilgisayardada rardan çıkartırken hata veriyor zaten

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir