Wolfteam Uçma Hilesi İndir – Güncel

Wolfteam Uçma Hack

Wolfteam Uçma Hack İndir , muhtemelen daha önce Wolfteam‘da görmüş olduğunuz  uçma hilesini artık sizde yapabileceksiniz.Bu hile ile oyunda uçabilecek , yüksek pusu yerlerine çıkıp dilediğiniz gibi kill kasabileceksiniz.Öldürme/ölüm oranınızı artırabilecek , böylece istediğiniz klanlara girebileceksiniz.

 Hilenin yapılışına gelirsek , Wolfteam uçma hilesini aşağıdan indirin.Ardından dosyada ki .exe uzantılı hileyi açın.Açtıktan sonra size birkaç reklama tıklamanızı söyleyecek.Onlara tıklayın , içiniz rahat olsun reklamlarda virüs falan yoktur.Reklamlara tıkladıktan sonra Wolfteam‘a giriş yapın.Oyuna giriş yaptıktan sonra F1 ile hile modunu aktifleştirir , F2 ile de uçma hilesini yaparsınız.

Hileyi yaparken dikkatli olmanızı tavsiye ederim.Zira şu aralar sıkı olarak ban denetimi yapıyor Wolfteam modları.Bunlara yakalanmadan ara ara , az az kullanırsanız hiçbir ban sorununa yakalanmazsınız.

Sitemizden diğer Wolfteam hilelerine arama yaparak ulaşabilirsiniz.

Wolfteam Uçma Hilesi İndir

 İlgili Aramalar : Wolfteam Uçma Hilesi İndir , Wolfteam Fly Hack İndir , Wolfteam Uçma Hack İndir , Wolfteam Çalışan Uçma Hilesi İndir

 

“Wolfteam Uçma Hilesi İndir – Güncel” için 14 yorum

  1. Reis exe dosyasını actım ama WTS cıktı reklam falan yok Help colo please xD diye bi yazı cıktı oyuna girdim f1 bastım bisey olmadı f2 bastım bise olmadı yardımcı olursan sevinirim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir