antalya escort

Wolfteam Uçma Hilesi İndir – Güncel

Wolfteam Uçma Hack

Wolfteam Uçma Hack İndir , muhtemelen daha önce Wolfteam‘da görmüş olduğunuz  uçma hilesini artık sizde yapabileceksiniz.Bu hile ile oyunda uçabilecek , yüksek pusu yerlerine çıkıp dilediğiniz gibi kill kasabileceksiniz.Öldürme/ölüm oranınızı artırabilecek , böylece istediğiniz klanlara girebileceksiniz.

 Hilenin yapılışına gelirsek , Wolfteam uçma hilesini aşağıdan indirin.Ardından dosyada ki .exe uzantılı hileyi açın.Açtıktan sonra size birkaç reklama tıklamanızı söyleyecek.Onlara tıklayın , içiniz rahat olsun reklamlarda virüs falan yoktur.Reklamlara tıkladıktan sonra Wolfteam‘a giriş yapın.Oyuna giriş yaptıktan sonra F1 ile hile modunu aktifleştirir , F2 ile de uçma hilesini yaparsınız.

Hileyi yaparken dikkatli olmanızı tavsiye ederim.Zira şu aralar sıkı olarak ban denetimi yapıyor Wolfteam modları.Bunlara yakalanmadan ara ara , az az kullanırsanız hiçbir ban sorununa yakalanmazsınız.

Sitemizden diğer Wolfteam hilelerine arama yaparak ulaşabilirsiniz.

Wolfteam Uçma Hilesi İndir

 İlgili Aramalar : Wolfteam Uçma Hilesi İndir , Wolfteam Fly Hack İndir , Wolfteam Uçma Hack İndir , Wolfteam Çalışan Uçma Hilesi İndir

 

14 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir