Zombie Road Trip v3.14 Hile Mod Apk İndir

unnamed23

Zombie Road Trip Full v3.14 Hile Mod Sınırsız Para Hileli Apk Android İndir

Zombie Road Racing, android telefonlarınıza ve tabletlerinize uygun eğlenceli bir aksiyon oyunudur. Oyundaki amacımız arabanızı seçerek yoldaki zombileri hem ezerek, hemde ateş ederek ilerleyebildiğimiz yere kadar ilerliyoruz. İlerlerken pek çok yokuş ve zombilerle karşılaşacaksınız, bu yokuşlarda arabanızla kaza yapmamaya dikkat ediniz. Ayrıca ilerledikçe zombilerin güçleri de artıyor, bu yüzden arabanızın ve silahlarınızın daha gelişmiş olması lazım. Daha iyi arabalar ve silahlar almak istiyorsanız baya paranız olması lazım ve bunu biriktirmek biraz zor. Verdiğimiz dosyayı indirip, APK uzantılı dosyayı cihazınıza kurarak sınırsız paraya sahip olabileceksiniz, böylece istediğiniz arabayı ve silahları alabileceksiniz. İyi Oyunlar.

Güncelleme Hakkında: Yılbaşı güncellemesi ile birlikte pek çok değişiklik yok. 6 yeni uzay aracı eklenmiştir, bu da demek oluyor ki oyunumuza bilim girmeye başlamıştır.

Hakkında:

Oyun Adı: Zombie Road Racing

Yapımcı: TerranDroid

Kategori: Arcade

Boyut: 33 MB

Android Sürümü: v3.14

Gereken Android Sürümü: 2.3 Ve Üzeri

Zombie-Road-Racing-mod-apk

İndirme Linkleri:

Zombie Road Racing Hileli Apk Tıkla İndir (Alternatif 1)

İlgili Aramalar: Zombie Road Racing hile indir, Zombie Road Racing hızlı hile indir, Zombie Road Racing download, Zombie Road Racing sınırsız silah ve araba hilesi indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir